Hotely - ubytování v Londýně

Hotely - ubytování v Londýně Londýn, skoro osmimilionová metropole Spojeného Království. Kolébka parlamentní demokracie, město s neuvěřitelně bohatou historií, město, které neusíná a denně cíl tisíců turistů a obchodních cestujících.

Mezi hlavní turistické trháky Londýna patří například budova parlamentu a nedaleké Westminsterské opatství, katedrála St. Paul, náměstí Trafalgar, staré vězení Tower a nedaleký famózní Tower Bridge, Picadilly Circus, Hyde Park. Návštěvníci určitě nezapomenou navštívit sídlo královny, Buckingham palace nebo třeba British Museum, které je zdarma.

Krom historických míst je Londýn ale zajímavý i jinak a pokud bude vaše ubytování v Londýně delší, tak poznáte i jiné stránky města - rozmanité trhy (například na Camden Town), noční život, nakupování, divadla a mnoho dalšího. Londýn vás pohltí.

Specifika ubytování v Londýně

Ubytování v Londýně můžete vybírat opravdu ze široké nabídky. A také půjde o hotely opravdu odlišné kvality a ceny. Samozřejmě je přirozeně nejlepší najít hotely a ubytování v centru Londýna. Londýn je obrovský a centrum je velké, nebudete s tímto mít problém. Samozrejmě počítejte s o něco vyšší cenou než u hotelů vzdálenějších od centra. Londýn je rozdělen do zón (zóna 1 je centrum), doporučujeme najít si hotely a ubytování cca do zóny 2. Londýnské metro a veřejná doprava jsou komplexní a rozsáhlé, přesto ubytování v centru je ubytování v centru.

(Booking.com je přední světový rezervační systém ubytování v hotelech po celém světě)

K Londýnu dále doporučujeme

www.ubytovani-londyn.cz
Letenky Londýn
Londýn na Wikipedia

V oblasti prodeje cestovních služeb také doporučujeme Letenky last minute a Ubytování v zahraničí